Nasza Historia

Poznaj Nas i zobacz jak udało się Nam osiągnąć pełen profesjonalizm i perfekcjonizm w wykonywanej pracy!

Nasza Historia od A do Z

Nasza firma swoją działalność na rynku zaczęła od 1992 roku. Od samego początku mając na celu perfekcjonizm , bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu udało się Nam osiągnąć niezawodność oferowanych przez Nas usług. Dzięki starannej i sumiennej pracy mamy możliwość zapewnienia Państwo bezbłędnej obróbki materiałów.

Naszym głównym atutem jest produkcja seryjna o wysokiej powtarzalności. Dzięki najnowszym technologią i metodom obróbki ( takim jak CNC ) oraz specjalnie zaprogramowanych komputerów , jesteśmy w bardzo krótkim odstępie czasowym wyprodukować TAKIE SAME materiały. Wszystkie komputery zostały tak samo zaprogramowane i możliwość popełnienia błędu jest najmniejsza. Stawiamy na profesjonalizm i staranną pracę , ale także mamy na uwadze czas.

Profesjonalne podejście , estetyka pracy i dbałość o każdy szczegół umożliwiły Nam wskoczenie na samą górę najskuteczniejszych i najprecyzyjniejszych dostawców obróbki metali ciężkich , dlatego zdobyliśmy zaufanie niejednego klienta . Przekonaj się Sam !

 

 

DLACZEGO MY ?